Son güncellenme :25.02.2019 19:57

Anasayfa > Gündem > Taksim’de yürekleri ısıtan görüntü

25.02.2019 Pts, 19:57

Beyoğlu Taksim Meydanında bulunan bir kafede kardeşiyle birlikte oturan Mimar olan ve yüksek lisans yapmak için İstanbul’da olan Alperen Coşkuner, hemen yanında soğuktan titreyen sokak köpeğini gördü. O anlara duyarsız kalmayan Coşkuner, bulduğu kartonu ısıtıcıda ısıtarak titreyen köpeğin üzerine koyarak ısıtmaya çalıştı. Titreyen köpeği ısıtmaya çalışan Coşkuner’in o anları insanlık ölmemiş dedirtti. 

İstanbul’da yüksek lisans yapan Alperen Coşkuner, “ Kardeşimle oturduğum da köpeğin titrediğini gördüm. İçerden gazete yada karton var mı diye rica ettim. Sağolsunlar karton verdiler. Bende ısıtıcılardan yardımcı olmaya çalıştım. İstanbul’da genel kedi ve köpeklere karşı şefkat var bende de herkeste olduğu kadar var fazlası yok” dedi. 

Soğuk hava nedeniyle üşüyerek bir kafeye sığınan köpeğin isminin ‘Eylem’ olduğu ve uzun zamandır görünmediği öğrenildi. 

Sümer Avcı
 

Aramalar: Haber, güncel haber, son dakika haberi, önemli haberler, sondakika haberler bugün, online haber, türk haber, türkiyeden önemli haberler, gündem, basın açıklaması, türkiyede haberler, flaş haber, yeni haberler, guncel haber, güncel haber, güncelhaber, guncelhaber, magazin, magazin haberi

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.