Son güncellenme :23.01.2019 16:32

Anasayfa > Magazin > Yemekteyiz 4 Ocak Haftanın Birincisi Kim Oldu| Yemekteyiz 4 Ocak Kim Birinci

23.01.2019 Çar, 16:32

Yemekteyiz Bu Hafta Finali Kim Kazandı? 4 Ocak 2019 Yemekteyiz Kazananı… Bu sorunun cevabı yapılacak olan final akşamı sonucunda bugün belli oldu. Yemekteyiz final akşamı için heyecan dorukta. İddialı yarışmacının yarıştığı yemek programında bir kişi tencere seti ve 10 Bin TL’lik hediye çekini kazandı. Peki 4 Ocak Yemekteyiz finalini kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte hepsi bu sayfada yer alıyor…

Yemekteyiz’de final heyecanı yaşanıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda her hafta farklı 5 yarışmacı büyük ödülün sahibi olabilmek için tüm marifetlerini konuşturuyor. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar. Beş yarışmacı da kendi günüsünde menüsünü belirtilen süre aralığında yapmaya çalışıyorlar.. Diğer katılımcılar ise günün yarışmacısının yapmış olduğu yemekleri, sunumunu ve masa düzenini yorumlayıp, gün sonunda buna göre puan veriyorlar. 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibinin kim olacağı heyecanla bekleniyor.

HAZIRLIK SÜRECİ TAM 3 SAAT

Yemekteyiz yarışmasında kurallar gereği yarışmacılar yemeklerini 3 saat içinde hazırlamak zorunda. Yine kurallar gereği yarışmacılar herhangi birinden yardım almadan yemeklerini bitirip sunmak zorunda.

YEMEKTEYİZ 4 OCAK 2019 HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

İsmican Hanım arkadaşlarından 17 puan aldı. Onur Bey’den 7 puan alan İsmican Hanım haftanın ikincisi oldu.

Can Bey arkadaşlarından 17 puan aldı. Onur Bey’den 9 puan alan Can Bey 26 puanla haftanın birincisi oldu.

Emin Bey arkadaşlarından 15 puan aldı. Onur Bey’den 5 puan alan Emin Bey haftanın beşincisi oldu.

Nalan Hanım arkadaşlarından 16 puan aldı. Onur Bey’den 7 puan alan Nalan Hanım haftanın dördüncüsü oldu.

Nevra Hanım arkadaşlarından 14 puan aldı. Onur Bey’den 10 puan alan Nevra Hanım haftanın ikincisi oldu.  

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.